BUNDESLIGA: Borussia protiv fenjeraša izjednačila u nadoknadi, nadoknadili 3 gola zaostatka

22 November 2019, North Rhine-Westphalia, Dortmund: Dortmund's goalkeeper Roman Bürki reacts after conceding during the German Bundesliga soccer match between Borussia Dortmund and SC Paderborn 07 at the Signal-Iduna-Park. Photo: David Inderlied/dpa - WICHTIGER HINWEIS: Gemäß den Vorgaben der DFL Deutsche Fußball Liga bzw. des DFB Deutscher Fußball-Bund ist es untersagt, in dem Stadion und/oder vom Spiel angefertigte Fotoaufnahmen in Form von Sequenzbildern und/oder videoähnlichen Fotostrecken zu verwerten bzw. verwerten zu lassen.

David Inderlied/dpa

Nogometaši Borussije Dortmund spasili su se poraza od Paderborna u 93. minuti utakmice. Borussia je na svom terenu od posljednjeg Paderbirna već u prvih 45 minuta gubila s 3:0.

Za Paderborn je dva gola zabio Mamba, a jednog Holtmann. Ipak, Borussia se trgnula u drugom vremenu, a mrežu gostiju tresli su Sanco, Witsel te kapetan Marco Reus.

U slučaju pobjede Borussia je mogla i do, privremeno, drugog mjesta na ljestvici Bundeslige, a ovim jednim bodom ostali su na petom mjestu. Paderborn je posljednja momčad na tablici s pet osvojenih bodova.