BUNDESLIGA Bayernu samo bod protiv Herthe u prvom kolu

epa07776671 Bayern's Serge Gnabry (C) in action during the German Bundesliga soccer match between FC Bayern Munich and Hertha BSC Berlin in Munich, Germany, 16 August 2019.  EPA/RONALD WITTEK CONDITIONS - ATTENTION: The DFL regulations prohibit any use of photographs as image sequences and/or quasi-video.

EPA/RONALD WITTEK

Njemački prvak Bayern u petak je na otvaranju nove sezone Bundeslige na svom terenu protiv Herthe odigrao 2:2.

Robert Lewandowski doveo je Bayern u vodstvo u 24. minuti na asistenciju Sergea Gnarbyja. Hertha potom do kraja poluvremena radi preokret. Izjednačio je u 36. minuti Dodi Lukebakio, a dvije minute kasnije Marko Grujić zabija za vodstvo gostiju. Bod Bayernu donio je Lewandowski pogotkom s bijele točke u 60. minuti susreta.

Bayern je bio konkretniji u prilikama i pokušajima prema golu Herthe, uputili su 17 udaraca, od čega je sedam išlo u okvir gola. Ipak, na kraju, obje ekipe odlaze sa osvojenim bodom.