BUNDESLIGA Bayern se vratio pobjedama, dva pogotka Vedada Ibiševića

EPA/ANDREAS GEBERT

U subotu poslijepodne odigrano je pet utakmica 15. kola njemačke Bundeslige.

Nogometaši bayerna vratili su se pobjedama, nakon prošlotjednog poraza od Borussije Mönchengladbach. Danas su slavili protiv Ingolstadta sa 2:0. Pogotke za Bavarce postigli su Robert Lewandowski u 65. minuti i Ohilip Lahm u 75. minuti.

Werder i Köln odigrali su 1:1. Werder je došao u vodstvo u četvrtoj minuti preko Vestergaarda, a Uah je u 38. minuti mogao i povećati prednost domaćina, ali nije bio precizan s bijele točke. Bod gostima donio je Svento u 79. minuti.

Istim rezultatom završila je utakmica Wolfburga i HSV-a. HSV je preko Müllera došao u vodstvo u 21. minuti, a bod ‘Vukovima’ osigurao je Arnold u 78. minuti. Za HSV je do 81. minute igrao Ivo Iličević.

Hoffenheim je s 1:0 bio bolji od Hannovera, a jedini pogodak na utakmici postigao je Schmid u 30. minuti. Hertha je s visokih 4:0 slavila u gostima kod Darmstadta. Dva je pogotka postigao Vedad Ibišević, a po jedan su dodali Plattenhardt i Kalou.