Bundesliga: Asistencija Kramarića u pobjedi Hoffenheima nad Augsburgom

epa08869093 Augsburg's Daniel Caligiuri (C) scores his team's first goal during the German Bundesliga soccer match between TSG 1899 Hoffenheim and FC Augsburg in Sinsheim, Germany, 07 December 2020.  EPA/RONALD WITTEK / POOL CONDITIONS - ATTENTION: The DFL regulations prohibit any use of photographs as image sequences and/or quasi-video.

EPA/RONALD WITTEK

U posljednjoj utakmici 10. kola njemačke Bundeslige nogometaši Hoffenheima slavili su kod kuće protiv Augsburga s 3:1.

Dvostruki strijelac za Hoffenheim bio je Grillitsch koji je zabio u 17. i 46. minuti, te Bebou koji je pogodio u 50. minuti. Jedini gol za goste postigao je Caligiuri u 31. minuti.

Hrvatski reprezantativac Andrej kramarić, koji je asistrao Bebouu kod trećeg pogotka, odigrao je cijeli susret za Hoffenheim.