Brekalo zabio treću utakmicu u nizu

18.11.2019.,Velika Gorica - Gradski stadion Velika Gorica, kvalifikacijska utakmica U-21 izmedju Hrvatske i Ceske. Josip Brekalo, Libor Holik

Dalibor Urukalovic/PIXSELL

Hrvatski reprezentativac Josip Brekalo nastavlja s dobrom formom u dresu Wolfsburga.

Nakon što je u proteklih tjedan dana bio strijelac u prvoj utakmici šesnaestine finala Europske lige u kojoj je Wolfsburg na domaćem terenu svladao Malmo (2:1) te u 23. kolu Bundeslige protiv Mainza (4:0) zabio je i večeras u uzvratnom susretu Europske lige.

Zahvaljujući njegovom preciznom udarcu sa 17 metara Vukovi su u 41. minuti došli do vodstva protiv švedske momčadi.

U 66. minuti drugi gol za goste zabija Gerhardt dok je četiri minute kasnije konačan rezultat postavio Joao Victor. Wolfsburg se tako s ukupnih 5:1 plasirao u osminu finala natjecanja.

Brekalo je tako upisao svoj već sedmi ovosezonski gol. Po tri je zabio u njemačkom prvenstvu i Europskoj ligi, a jedan je dodao u kupu.