Benzema i Asensio vratili Real na dva boda od Barcelone

epa08494878 Real Madrid's striker Karim Benzema (C) celebrates with teammates after scoring during the Spanish LaLiga soccer match between Real Madrid and Valencia at Alfredo Di Stefano Stadium in Madrid, Spain, 18 June 2020.  EPA/JuanJo Martin

EPA/JuanJo Martin

Nogometaši Real Madrida sinoćnjom su se pobjedom nad Valencijom (3:0) ponovno približili codećoj Barceloni na dva boda.

Dva gola za momčad Zinedinea Zidanea postigao je Karim Benzema (61. i 86. minuta), a jednog Marco Asensio (74. minuta).

Dominaciju Reala u 21. minuti prekinuo je pogodak Valencije, ali VAR je poništio pogodak Rodriga zbog zaleđa Maxija Gomeza. U 89. minuti Valencija je ostala i s igračem manje, crveni karton dobio je Kang-in Lee, ali utakica je već tada bila riješena.

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić odigrao je cijeli susret za Real.

U jučer ranije odigranoj utakmici momčad Deportivo Alavesa slavila je protiv Real Sociedada sa 2:0.