Barišić asistent u uvjerljivoj pobjedi Rangersa

epa08031759 Marcos Senesi (R) of Feyenoord in action against Alfredo Morelos (L) of Rangers during the UEFA Europa League group stage soccer match between Feyenoord Rotterdam and Glasgow Rangers in Rotterdam, Netherlands, 28 November 2019.  EPA/ROBIN VAN LONKHUIJSEN

EPA/ROBIN VAN LONKHUIJSEN

Hrvatski reprezentativni branič Borna Barišić bio je asistent za prvi pogodak Rangersa u uvjerljivoj 5-0 (2-0) domaćoj pobjedi protiv Heartsa u susretu 15. kola škotskog prvenstva.

Barišić je u 11. minuti uputio centaršut kojega je Morelos glavom poslao u mrežu za vodstvo Rangersa od 1-0.

Barišić je odigrao svih 90 minuta za Rangers, dok je Nikola Katić ostao na klupi domaćih koji su se tako ponovno bodovno izjednačili sa Celticom, koji je ranije u nedjelju kao gost svladao Ross County sa 4-1, na vrhu ljestvice. Oba sastava iz Glasgowa imaju po 37 bodova, devet više od trećeg Aberdeena.

Ross County je osmi sa 14, a Hearts 10. sa 11 bodova.