Barcelona do slavlja u utakmici punoj preokreta

epa07126970 FC Barcelona's Luis Suarez (C) celebrates after scoring the 2-0 lead during a Spanish LaLiga soccer match between FC Barcelona and Real Madrid at the Camp Nou stadium in Barcelona, north eastern Spain, 28 October 2018.  EPA/TONI ALBIR

Nogometaši Barcelone u subotu su u 11. kolu Primere pobijedili Rayo Vallecano sa 3:2 i povećali prednost na vrhu ljestvice.

Na stadionu Estadio de Vallecas povela je Barcelona preko Suareza u 11. minuti. Ipak, domaćini dolaze do preokreta – izjednačio je Pozo u 35., a Vallecano u vodstvo doveo Garcia u 57. minuti utakmice. Preokret tada radi Barcelona za nova tri boda u Primeri.

Izjednačio je Dembele u 87. minuti, a odličnu golgetersku formu potvrdio je Suarez svojim drugim golom na utakmici u 90. minuti.

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić odigrao je svih 90 minuta za Barcelonu.