Bale zaigrao i zabio pogodak, ali Zidane kaže kako se ništa nije promijenilo

epa07736261 Real Madrid forward Gareth Bale (C) warms up during the first half of the International Champions Cup (ICC) soccer match between Real Madrid and Arsenal at FedEx Field in Landover, Maryland, USA, 23 July 2019.  EPA/ERIK S. LESSER

EPA/ERIK S. LESSER

Nogometaši Real Madrida slavili su protiv Arsenala u International Champions Cupu, nakon što je regularnih 90 minuta završilo 2:2.

Svoj prvi nastup u pripremama upisao je Gareth bale i postigao pogodak, ali njegova budućnost u klubu ostaje pod upitnikom. “Dobro je igrao i sretan sam zbog njega. Ništa se nije promijenilo, znate kakva je situacija”, rekao je nakon susreta trener ‘Kraljeva’ Zinedine Zidane.

Zidane je ranije izjavio kako je Bale vrlo blizu odlaska iz Madrida te da bi njegov brzi odlazak bio najbolji za sve. Dodao je i kako je bila Baleova odluka da ne igra u utakmici protiv Bayerna.

Arsenal je imao vodstvo 2:0, golove su postigli Alexandre Lacazette i Pierre-Emerick Aubameyang, a sudac je pokazao i dva crvena kartona – jedan Nachu i jedan Sokratisu. U drugom poluvremenu Real se vratio golovima Balea i Marca Asensia, te je na kraju slavio na penale.

Bale je mogao Realu donijeti i raniju pobjedu, ali nije realizirao jedanaesterac.