Atletico Madrid skočio na drugo mjesto Primere: Slavili nad Cadizom sa 4-1

epa09205425 Atletico Madrid's Luis Suarez (C) celebrates with teammates after scoring a goal during the Spanish LaLiga soccer match between Atletico Madrid and Club Atletico Osasuna held at Wanda Metropolitano stadium in Madrid, central Spain, 16 May 2021.  EPA/RODRIGO JIMENEZ

EPA/RODRIGO JIMENEZ

Nogometaši Atletico Madrida na gostovanju su pobijedili Cadiz sa 4-1 skočivši na drugo mjesto Primere.

Povratnik u Primeru su dobro držao protiv aktualnog prvaka u prvih 45 minuta, no u nastavku susreta Atletico je otklonio sve dvojbe.

Gosti su poveli 3-0 golovima Thomasa Lemara (56), Antoinea Griezmanna (70) i Angela Corree (76). Anthony Lozano je smanjio četiri minute prije kraja, da bi dvije minute kasnije Matheus Cunha zabio za konačnih 4-1.

Šime Vrsaljko nije ulazio u igru.

Atletico je ovom pobjedom skočio na drugo mjesto Primere sa 29 bodova koliko ima i Real Sociedad na trećoj poziciji, ali uz slabiju razliku pogodaka.

Na vrhu je Real Madrid sa 30 bodova i utakmicom manje, večerašnjim ogledom protiv Seville koja drži četvrto mjesto sa 28 bodova.

OZNAKE: Atletico Madrid