Zrnčić Dim opet bez bodova

Hrvatski skijaš Natko Zrnčić Dim ponovno je ostao bez bodova, sa zaostatkom od 4.89 sekunde završio je na 57. mjestu spusa Svetskog kupa u Bormiju. Talijanski skijaš Dominik Paris je slavio i to mu je prvo postolje ove sezone, te deveta pobjeda u karijeri.

Drugo mjesto osvojio je vodeći spustaš Svjetskog kupa Norvežanin Aksel Lund Svindal, koji je zaostao četiri stotinke. Svindal je ove sezone već upisao dvije pobjede u spustu, u Beaver Creeku (2. prosinca) i Val Gardeni (16. prosinca). Svindalovu sunarodnjaku Kjetilu Jansrudu pripalo je treće mjesto sa zaostatkom od 17 stotinki.

U ukupnom poretku Svjetskog kupa i dalje vodi Austrijanac Marcel Hirscher, koji nije vozio spust u Bormiju. Hirscher ima 534 boda, a slijedi ga Norvežanin Henrik Kristoffersen sa 505, dok je treći Svindal sa 454 boda.