ZAGREB I DALJE BEZ POBJEDE Lokomotiva do slavlja s igračem manje

U prvoj utakmici osmog kola Prve HNL Lokomotiva je u Kranjčevićevoj slavila protiv Zagreba sa 2:1.

Lokomotiva je povela u 17. minuti preko Tomislava Mrčele nakon asistencije Zvonka Pamića, a s tim se rezultatom otišlo na poluvrijeme. U 49. minuti dosuđen je jedanaesterac za Zagreb, a strijelac prvog pogotka Mrčela dobiva crveni karton. Precizan s bijele točke bio je Lovro Medić.

Lokomotiva je i s igračem manje do kraja susreta uspjela doći do pobjede. U 76. minuti Eros Grezda asistirao je Mirku Mariću za tri boda Lokomotive.

Sa tri boda Lokomotiva se sada nalazi na osmom mjestu ljestvice sa osam bodova. Zagreb je ostao na posljednjem mjestu sa četiri boda iz osam utakmica, te bez pobjede ove sezone.

U subotu će osmo kolo MAXtv Prve lige nastaviti Split i Istra 1961 te Dinamo i Slaven Belupo, dok će ga u nedjelju kompletirati Inter i Hajduk u Zaprešiću te Rijeka i Osijek na Rujevici.

OZNAKE: HNL, Zagreb, lokomotiva