Pregled rezultata dvoboja prvog kola turnira tenisačica i tenisača u Wimbledonu odigranih u utorak, drugog dana natjecanja na trećem Grand Slam turniru sezone.

WIMBLEDON, tenisači – 1. kolo

Radu Albot (Mol) – Facundo Bagnis (Arg) 4-6, 6-4, 7-6 (9), 7-6 (3)

Miloš Raonić (Kan/6) – Jan-Lennard Struff (Njem) 7-6 (5), 6-2, 7-6 (4)

Mihail Južnij (Rus) – Nicolas Mahut (Fra) 6-2, 7-5, 6-4

Andrej Rubljev (Rus) – Stefano Travaglia (Ita) 6-7 (3), 6-3, 7-5, 1-6, 7-5

Albert Ramos-Vinolas (Špa/25) – Jordan Thompson (Aus) 6-4, 6-4, 7-6 (4)

Jack Sock (SAD/17) – Christian Garin (Čile) 6-3, 4-6, 7-6 (4), 6-3

Sebastian Ofner (Aut) – Thomaz Bellucci (Bra) 6-2, 6-3, 6-2

Frances Tiafoe (SAD) – Robin Haase (Niz) 6-3, 3-6, 7-6 (5), 7-5

Alexander Zverev (Njem/10) – Jevgenij Donskoj (Rus) 6-4, 7-6 (3), 6-3

Grigor Dimitrov (Bug/13) – Diego Schwartzman (Arg) 7-6 (4), 6-2, 6-2

Marcos Baghdatis (Cip) – James Ward (VB) 6-4, 6-4, 6-3

Dudi Sela (Izr) – Marcel Granollers-Pujol (Špa) 4-6, 6-3, 1-6, 6-2, 6-1

John Isner (SAD/23) – Taylor Fritz (SAD) 6-4, 7-6 (3), 6-3

Mischa Zverev (Njem/27) – Bernard Tomić (Aus) 6-4, 6-3, 6-4

Mihail Kukuškin (Kaz) – Taro Daniel (Jap) 4-6, 6-4, 7-6 (4), 6-2

Dušan Lajović (Srb) – Stefanos Tsitsipas (Grč) 6-4, 6-4, 6-4

Roger Federer (Švi/3) – Aleksandr Dolgopolov (Ukr) 6-3, 3-0, predaja

Dominic Thiem (Aut/8) – Vašek Pospišil (Kan) 6-4, 6-4, 6-3

Gilles Simon (Fra) – Nicolas Jarry (Čile) 7-6 (4), 6-3, 6-3

Jared Donaldson (SAD) – Janko Tipsarević (Srb) 5-0, predaja

David Ferrer (Špa) – Richard Gasquet (Fra/22) 6-3, 6-4, 5-7, 6-2

Steve Darcis (Bel) – Ričardas Berankis (Lit) 4-6, 6-3, 2-6, 6-4, 6-3

Ryan Harrison (SAD) – BORNA ĆORIĆ (HRV) 7-6 (4), 6-4, 7-6 (6)

Tomaš Berdych (Češ/11) – Jeremy Chardy (Fra) 6-3, 3-6, 7-6 (4), 6-4

Gael Monfils (Fra/15) – Daniel Brands (Njem) 6-3, 7-5, 6-4

Kyle Edmund (VB) – Alex Ward (VB) 4-6, 6-3, 6-2, 6-1

Yuichi Sugita (Jap) – Brydan Klein (VB) 7-6 (5), 6-3, 6-0

Adrian Mannarino (Fra) – Feliciano Lopez (Špa/19) 5-7, 6-1, 6-1, 4-3, predaja

Juan Martin del Potro (Arg/29) – Thanasi Kokkinakis (Aus) 6-3, 3-6, 7-6 (2), 6-4

Ernests Gulbis (Lat) – Víctor Estrella Burgos (Dom) 6-1, 6-1, 6-2

Adam Pavlašek (Češ) – Ernesto Escobedo (SAD) 6-7 (7), 6-1, 6-3, 6-1

Novak Đoković (Srb/2) – Martin Kližan (Slk) 6-3, 2-0, predaja

 

WIMBLEDON, tenisačice – 1. kolo

Angelique Kerber (Njem/1) – Irina Falconi (SAD) 6-4, 6-4

Kirsten Flipkens (Bel) – Misaki Doi (Jap) 6-4, 6-3

Shelby Rogers (SAD) – Julie Boserup (SAD) 6-3, 4-6, 6-3

Lucie Šafarova (Češ/32) – Ocean Dodin (Fra) 6-2, 6-2

Sorana Cirstea (Rum) – Kiki Bertens (Niz/23) 7-6 (4), 7-5

Bethanie Mattek-Sands (SAD) – Magda Linette (Polj) 1-6, 6-2, 6-3

Yanina Wickmayer (Bel) – Katerina Bondarenko (Ukr) 6-2, 7-5

Garbine Muguruza Blanco (Špa/14) – Jekaterina Aleksandrova (Rus) 6-2, 6-4

Agnieszka Radwanska (Polj/9) – Jelena Janković (Srb) 7-6 (3), 6-0

Christina McHale (SAD) – Katie Boulter (VB) 3-6, 7-5, 6-3

Kristina Kučova (Slk) – Bianca Andreescu (Kan) 6-4, 6-3

Timea Bacsinszky (Švi/19) – Monica Puig (Pur) 6-1, 3-6, 6-0

Varvara Lepchenko (SAD) – Lauren Davis (SAD/28) 6-4, 7-5

Polona Hercog (Slo) – Annika Beck (Njem) 6-2, 6-1

Jelena Makarova (Rus) – Alison Van Uytvanck (Bel) 6-3, 6-1

Svjetlana Kuznjecova (Rus/7) – Ons Jabeur (Tun) 6-3, 6-2

Karolina Pliškova (Češ/3) – Jevgenija Rodina (Rus) 6-1, 6-4

Magdalena Rybarikova (Slk) – Monica Niculescu (Rum) 6-4, 6-1

Lesija Tsurenko (Ukr) – Julia Goerges (Njem) 6-7 (5), 7-6 (8), 6-4

Viktorija Golubić (Švi) – Shuai Zhang (Kina/30) 6-3, 6-7 (2), 6-1

PETRA MARTIĆ (HRV) – Daria Gavrilova (Aus/20) 6-4, 2-6, 10-8

Denisa Allertova (Češ) – Risa Ozaki (Jap) 7-6 (5), 2-6, 6-3

Zarina Dijas (Kaz) – Xinyun Han (Kina) 6-3, 6-4

Arina Rodionova (Aus) – Anastasja Pavljučenkova (Rus) 3-6, 7-6 (6), 9-7

Kristina Mladenović (Fra/12) – Pauline Parmentier (Fra) 6-1, 6-3

Alison Riske (SAD) – Sloane Stephens (SAD) 6-2, 7-5

Tatjana Maria (Njem) – Anastasja Potapova (Rus) 6-3, 2-2, predaja

Coco Vandeweghe (SAD/24) – Mona Barthel (Njem) 7-5, 6-2

Darija Kasatkina (Rus/29) – Shuai Zheng (Kina) 6-2, 6-4

Anett Kontaveit (Est) – Lara Arruabarrena (Špa) 6-2, 6-4

Cvetana Pironkova (Bug) – Sara Errani (Ita) 6-1, 6-4

Caroline Wozniacki (Dan/5) – Timea Babos (Mađ) 6-4, 4-6, 6-1

Komentiraj

FOTO:EPA/GERRY PENNY EDITORIAL USE ONLY/NO COMMERCIAL SALES
PODIJELI
Djelatnost je Hine prikup­lja­nje i razaši­lja­nje što potpunijih či­njeničnih i objektivnih novinsko-agencijskih informacija o zbi­va­njima u Republici Hrvatskoj i svijetu za potrebe medija i drugih sudionika društvenoga, političkoga, kulturnog i gospodarskog života.