EPA/PAOLO MAGNI

U prvoj nedjeljnoj utakmici 33. kola talijanske Serie A nogometaši Rome protiv Atalante su osvojili samo bod, a junak je ponovno bio Francesco Totti koji je postigao pogodak za konačnih 3:3.

Roma je povela u 23. preko Dignea, a na 2:0 povisio je Nainggolan u 27. minuti. Ipak, do kraja poluvremena Atalanta dolazi do izjednačenja. Prvo je smanjio D’Alessandro u 33., a poravnao Borriello u 37. minuti.

Borriello je Atalantu doveo u prednost u 50. minuti susreta, ali Totti u 85. minuti spašava Romu od poraza. Dodajmo da je Totti u igru ušao samo sedam minuta ranije.

Roma je treća sa 65 bodova, četiri više od četvrtog Intera, te pet manje od drugog Napolija. Atalanta je 13. momčad Serie A sa 37 bodova.