epa06142832 Juventus' Paulo Dybala (R) in action during the Italian Supercup (Supercoppa) soccer match between Juventus FC vs SS Lazio at Olimpico stadium in Rome, Italy, 13 August 2017.  EPA/ANGELO CARCONI

Prvi trofej sezone talijanskog nogometa otišao je Laziju, čiji su nogometaši u nedjelju navečer slavili protiv Juventusa sa 3:2 pogotkom u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Na rimskom Olimpicu u vodstvo je došao Lazio u 32. minuti preko Immobilea iz penala. Isti je igrač povisio na 2:0 u 54. minuti susreta. Juventus do izjednačenja dolazi preko Paula Dybale, koji je zabio u 85. i 91. sa bijele točke. Ali, dvije minute kasnije Alessandro Murgija pogađa za 3:2, naslov u Superkupu i ogromno slavlje domaćih navijača.

Hrvatski napadač Mario Mandžukć nastupio je od prve minute, a trener Massimiliano Allegri zamijenio ga je u 72. minuti utakmice Bernardeschijem.