epa06238207 Inter's Marcelo Brozovic (L) jubilates after scoring a goal during the Italian Serie A soccer match between Benevento Calcio and FC Inter in Benevento, Italy, 01 October 2017.  EPA/MARIO TADDEO

Hrvatski rerezentativac Marcelo Brozović postigao je u nedjelju oba pogotka za Inter u pobjedi nad Baneventom (2:1). Brozović je pogodio u 19. i 22. minuti, a domaćini su smanjili prkeo D’Alessandra u 42. minuti susreta. Brozović je odigrao cijelu utakmicu, baš kao i drugi hrvatski reprezentativac u redovima Intera, Ivan Perišić.

U drugim nedjeljnim susretima Serie A, Fiorentina je izgubila kod Chieva (1:2), Lazio je s visokih 6:1 slavio protiv Sassuoloa, dok su SPAL i Crotone odigrali 1:1. Remizirali su i Torino i Verona, čiji je susret završen rezultatom 2:2.

Danas još igraju Milan i Roma (18 sati) te Atalanta i Juventus (20:45 sati).