Nogometaši Barcelone slavili su noćas u Miamiju protiv Real Madrida. Katalonci su slavili sa 3:2, a dva su pogotka postigli hrvatski reprezentativci – Ivan Rakitić i Mateo KOvačić.

Povela je Barcelona već u šestoj minuti, kada je Messi krenuo sam prema golu i rutinski zabio, nakon što je kapetana hrvatske nogometne reprezentacije poslao u prazno. Četiri minute kasnije Neymar je lijepo proigrao Rakitića, koji sa ruba 16-terca pogađa za povećanje vodstva Barcelone.

Real je smanjio u 14. minuti susreta – Kovačić je dobio loptu na 25 metara od gola, predriblao je svog čuvara i, baš kao Rakitić, s ruba šesnaesterca pogodio za 2:1. U 36. minuti Real dolazi do izjednačenja preko Asensija, kojem je asistirao Kovačić.

Katalonci do pobjede dolaze u petoj minuti drugog poluvremena – nakon asistencije Neymara pogodio je Pique.

Luka Modrić odradio je prvo poluvrijeme za Real, Kovačić je zamijenjen u 74. minuti susreta, dok je u redovima Barcelone Rakitić iz igre izašao u 73. minuti.