EPA/FABIO MUZZI

Nogometaši Intera vratili su se u srijedu na vrh Serie A, nakon pobjede nad Empolijem u gostima 1:0. Jedini pogodak postigao je Mauro Icardi u prvoj minuti sučeve nadoknade prvog poluvremena, a asistirao mu je hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.

Empoli je imao više udaraca na gol (16:4/14:3), ali Handanović je upisao četiri obrane. Oba hrvatska reprezentativca u redovima Intera, Ivan perišić i Marcelo Brozović, odigrali su cijeli susret. Za Empoli je u 64. minuti ušao Marko Livaja.

Inter sada ima 39 bodova, jedan više od Fiorentine, koja je danas slavila nad Palermom. Posljednju utakmicu dana trenutno igraju Napoli i Torino. Ne izgubi li, Napoli će doći do trećeg mjesta, na kojem je sada Juventus.