EPA/PETER FOLEY CORBIS OUT

U sinoćnjem susretu između Brooklyn Netsa i Orlando Magica slavio je Orlando sa 105-82, a Mario Hezonja je za pobjedu zabio osam koševa, dok je Bojan Bodganović u porazu svoje momčadi sudjelovao sa 10 koševa.

Hezonja je odigrao 18:11 minuta i u tom vremenu je uz osam koševa upisao dva skoka, dvije asistencije i jednu urkadenu loptu, dok je Bogdanović u 33:53 minute koliko je proveo na terenu učinku od  deset koševa dodao i jednu asistenciju.

Magic je predvodio Nikola Vucevic sa 18 postignutih pogodaka, Elfrid Payton je ubacio 17 koševa, Tobias Harris 15 uz devet skokova. Magic je nakon dva uzastopna poraza igrao dobro, imao je šut 54 posto iz igre i vodsstvo od čak 26 koševa u zadnjoj četvrtini. Kod Netsa najbolji je bio Jarrett Jack sa 15 koševa. Brook Lopez nije bio raspoložen kao inače i zabio je samo 11 koševa. Orlando je prvo poluvrijeme zatvorio serijom 11-4 kojom je stvorio prednost od 52-45, tu je prednost povećao na 83-69 nakon treće četvrtine i započeo zadnju sa šest pogodaka zaredom za prednost od 20 koševa.

Jordan Hill i Monta Ellis su pomogli Indiana Pacersima da se vrate na pobjednički put. Sinoć je Hill ubacio 20 koševa uz 13 skokova, a Ellis 18 i Pacersi su pobijedili Raptorse sa 106-90, prekinivši tako Torontov niz od četiri pobjede.

Indiana je iskoristila seriju od 39-4 u prvom poluvremenu za prednost od 21 koša. C.J Miles je dodao 17 koševa za Pacerse.Kyle Lowry i DeMar DeRozan su svaki zabili po 20 koševa za Raptorse.

Los Angeles Clippersi su sa 105-103 nakon produžetka slavili protiv Detroit Pistonsa. J.J. Redick je pogodio tricu za izjednačenje na 94-94 za Clipperse 19.6 sekundi prije kraja regularnog dijela utakmice. Nakon toga je Reggie Jackson promašio šut za Detroit na zvuk sirene za kraj i odveo utakmicu u produžetak. Blake Griffin je utakmicu završio sa 34 pogotka za Clipperse, Redick je ubacio 24, a Chris Paul 13 uz 12 asistencija.

Kod Detroita najučinkovitiji je bio Jackson sa 34 koša, 11 skokova i sedam asistencija. Andre Drummond je dodao 20 koševa i 15 skokova.

Miami Heat je konačno prekinuo svoje loše igre protiv Atlanta Hawksa i sinoć su ih pobijedili sa 100-88. Gerald Green je zabio 11 od ukupno 20 koševa u zadnjoj četvrtini. Najbolji strijelac Heat bio je Chris Bosh sa 24 koša.  Kent Bazemore, koji se vratio u momčad Atlante, zabio je 28 koševa.  Hawksi su imali šut iz igre samo  39.3 posto.  Paul Millsap je dodao 18 koševa za Atlantu.

Chicago Bullsi su sa 115-96 bili bolji od Philadelphia 76ersa, a predvodio ih je Jimmy Butler sa 23 postignuta pogotka.Nikola Mirotic je ubacio 17 koševa, Tony Snell 16, od čega 15 u drugom poluvremenu, Joakim Noah je dodao 15 skokova i osam aisistencija za treću uzastopnu pobjedu Bullsa. Kod 76ersa najbolji je bio rookie Jahlil Okafor sa 22 koša.

Memphis Grizzliesi su se oporavili do jučerašnjeg poraza od Miami Heata i sinoć su sa 112-95 svladali Washington Wizardse. Marc Gasol je zabio 24 koša uz 12 skokova, Mike Conley 18 uz 11 asistencija. Washington je jedan jedini put vodio i to s jednim košem razlike u prvoj četvrtini, a Memphis je imao dvoznamenkasto vodstvo cijelo drugo poluvrijeme. Gary Neal je predvodio Wizardse sa 24 koša.