Nogometaš Chelsea John Terry jučer je protiv Evertona otvorio i zatvorio utakmicu svojim pogocima. Prvo je postigao autogol, a u osmoj minuti sudačke nadoknade zabio za 3:3. Ipak, strasti se ne smiruju – jer je Terry izjednačujući pogodak postigao iz zaleđa.

Čak je i menadžer ‘Bluesa’ Guus Hiddink priznao da je njegov nogometaš bio u nedozvljenoj poziciji. S druge strane, menadžer Evertona Roberto Martinez nakon utakmice je izrazio ljutnju zbog tog pogotka. Istaknuo je kako su suci jučer napravili dvije velike pogreške – prvo, pogodak je postignut iz zaleđa, a drugo – postignut je nakon predviđenih sedam minuta nadoknade.

“Srce mi se slama. Sedam minuta nadoknade, zadnja akcija odigrala se nakon sedam minuta i 51 sekundu, a John Terry bio je u debelom zaleđu”, rekao je Martinez. “Možda sucima treba neka pomoć. Ali, ovo je nedopustivo. Nema objašnjenja. Ovo je velika, velika pogreška”, dodao je.