Samo četiri minute bilo je potrebno Edinu Džeki da postigne svoj prvijenac u dresu Rome. Rimljani su odigrali prijateljski ogled sa ekipom Seville, koja je ovog utorka poražena u europskom Superkupu od Barcelone. Publika je gledala pravu poslasticu, u kojoj je palo čak deset golova.

Roma je povela u 4. minuti odličnim pogotkom Džeke, dok je u 8. minuti povisio Torosidis. Džeki nije bio dovoljan samo jedan gol u debiju te je u 42. minuti povisio na 3:0. Na odmor se otišlo sa četiri pogotka u španjolskoj mreži, a četvrti je pogodak postigao Nainggolan u 44. minuti.

U nastavku su na 6:0 povisili prvo Salah a onda i Francesco Totti. Potom su nas Španjolci podsjetili na ludu utakmicu u utorak te su do kraja susreta postigli četiri pogotka – strijelvi su bili dva puta Suarez, Reyes i Coke.