Nogometaši Real Madrida svladali su u subotu Chelsea sa 3:2 u prijateljskoj utakmici u SAD-u, pred više od 105 tisuća gledatelja.

Aktualni europski prvaci poveli su pogotkom Marcela, koji je i udvostručio prednost Madriđana prekrasnim golom nakon solo akcije. Do poluvremena Real je imao 3:0, a pogodak je postigao Mariano Diaz. U drugom je poluvremenu Chelsea proigrala, a Eden Hazard dao je dva gola.

U odsutstvu ozlijeđenog Cristiana Ronalda, u centar pažnje prometnuo se Marcelo. “Nismo igrali kao momčad u defanzivi. Bili smo bolji sa loptom, ali loši bez nje”, rekao je trener Chelseaja Antonio Conte. “Jasno je da moramo zajedno raditi kako bismo bili bolji. Ako mislimo da ne možemo, riskiramo da ponovimo lošu sezonu”, dodaje.

Za momčad Real Madrida u jučerašnjoj je utakmici nastupio Mateo Kovačić.

OZNAKE: Real Madrid, Chelsea