SLIJEDI RED BULL Rijeka slavila protiv TNS-a za treće pretkolo Lige prvaka

Zagreb, 27.05.2017. - Utakmica 36. kola Prve HNL Dinamo - Rijeka.  Na fotografiji slavlje Rijeke.
foto HINA/ Daniel KASAP
RIJEKA od 20 sati igra uzvratnu utakmicu drugog pretkola Lige prvaka. Protiv velškog prvaka The New Saintsa u malom engleskom gradiću Oswestryju, smještenom na samoj granici, prvak Hrvatske brani 2:0 s Rujevice.
TNS – RIJEKA 1:5
TIJEK DOGAĐAJA
KRAJ
90′ Kako je dobro pogodio gredu Matei nakon solo prodora. Šteta. Da je to ušlo bio bi to potez utakmice!
79′ GOOOL! Novi gol Rijeke! Fantastična akcija je to bila koju je na matno dodavanja Bradarića zaključio Gavranović svojim drugim golom
69′ GOOOL! Ali ovaj put za Velšane. i to krasan gol. Cieślewicz je dočekao loptu i pogodio u suprotan kut Sluge.
63′ GOOOOL! Ne stignemo ni opisati prethodni gol, Rijeka već zabije novi. Sad je sjajni Ristovski probio po desnoj strani i zabio za 4:0
61′ GOOOOOL! Kakva golčina Gorgona! Ristovski je opet sjajno prošao po desnoj strani i dodao za Gorgona koji se namjestio na 16 metara i zakucao u mrežu
53′ GOOOOOL! Mario Gavranović samo dvije minute nakon što je ušao u igru zabio je nakon što se odlično oslobodio svog čuvara!
51′ Izlazi Vešović, ulazi Gavranović
47‘ Edwards je probao iz daljine, ali bilo je to neprecizno i neopasno po Slugu
46′ Počelo je drugo poluvrijeme
45′ Kraj prvih 45 minuta
41′ GOOOOL! Nakon krasnog duplog pasa s Heberom, Matei zabija za 1:0 i za kraj priče
32′ Bradarić je lijepo vidio Gorgona, ali ovaj s 16 metara slabo šutira i Harrisom s lakoćom to kupi
23′ Velika prilika za TNS! Mišić je visoko igrao nogom ispred Saundersa i sudac je dosudio indirekt na 13 metara od Sluge. Ipak, Quigley u živi zid!
22′ nakon jednog neopreznog faula Župarića, TNS je izveo prekid i bilo je opasno po Slugu
17′ Mišić lijepčo do Hebera, ali Brazilac u blok
15′ Evo i Velšana! Quigley je natrčao na jednu loptu na 20-ak metara od gola Rijeke, ali je njegova lopta završila visoko preko vrata Simona Sluge
7′ Prva velika prilika za Rijeku! Ristovski je nakon duplog pasa krasno prošao po desnoj strani, još bolje je dodao povratnu za Gorgona, ali šut Austrijanca je netko blokirao i lopta je otišla pokraj vrata. Korner za Rijeku!
4′ Rijeka je odmah zagospodarila travnjakom. Velšani stoje na 30 metara od svoji vrata i prisiljeni su braniti se
1′ Počela je utakmica. Odmah dobro ubacivanje pred vrata Harrisona, ali vratar domaćih bio je brži od Mateia
OZNAKE: Rijeka, nogomet, utakmica