RUJEVICA Olympiakos slavi

Rijeka nije uspjela izboriti Ligu prvaka. Nakon poraza u Grčkoj (1:2), od Olympiakosa je izgubila i pred svojim navijačima s 0:1.
Momčad Matjaža Keka natjecanje u Europi nastavlja u grupnoj fazi Europske lige gdje joj se mogu pridružiti Dinamo, Hajduk i Osijek.

RIJEKA – OLYMPIAKOS (0:1)

UŽIVO:

90` Četiri minute sudačke nadoknade.
85` Prskalo zaustavlja Bena u situaciji jedan na jedan.
79` Velika prilika za Rijeku! Matei je izašao sam ispred vratara Olympiakosa i odlučio ga matirati lobom, ali je promašio cijeli gol.
73` Maleš je sa centra pokušao iznenaditi gostujućeg vratara, lak zadatak za Kapina…
70` Domaći traže penal nakon pada Kvržića, ništa od toga…
65` Nakon dugo vremena prijete gosti, udarac Figueirasa je otišao pored desne vratnice.
62` Kvržić mijenja Gorgona.
60` Gostujući vratar je već dobio žuti karton zbog odugovlačenja.
57` Gorgon tuče iskosa s desne strane, lopta odlazi pored gola.
55` Velika prilika za Rijeku! Gorgon se maestralno riješio čuvara i proigrao Gavranovića koji je neometan tukao točno u gostujućeg vratara.
54` Mišić je s ruba kaznenog prostora odugovlačio s udarcem i na kraju poslao loptu iznad gola.
53` Sluga u suzama izlazi iz igre. Mijenja ga Prskalo dok Rujevica skandira njegovo ime.
51` Ozljeda Sluge, vjerojatno neće moći nastaviti utakmicu…
50` Još jedna greška riječke obrane, Marin je proigrao Bena koji je iskosa tukao preko gola.
46` Počelo je drugo poluvrijeme.
45` Kraj prvog dijela.
45` Dvije minute sudačke nadoknade.
44` “Hoćemo pobjedu”, ori se Rujevicom…
38` Žuti karton za Martića.
33` Rijeka je pala… Umalo 0:2, Vuković nakon lijepe akcije pogađa vratnicu.
30` Majstorski udarac Marina s 20 metara, Sluga izbija u korner.

25` GOOOL! Brz napad Olympiakosa, Martić je zaboravio na Marina koji je rutinski matirao Slugu!
22` Kakav promašaj Gorgona! Heber je sjajno ubacio s desne strane, a lopta došla do Gorgona koji je usamljen s pet metara promašio cijeli gol.
20` Prvi put Grci prijete, Ben glavom iz dobre pozicije očajno puca.
16` Mišićev udarac iskosa s lijeve strane odlazi pored gola.
13` Velika prilika za Rijeku! Bradarić je sjajno glavom spustio loptu za Gavranovića koji je prevario vratara Olympiakosa, ali s gol-crte loptu izbija Retsos.
10` Mišić iz slobodnjaka s 25 metara tuče, no gostujući vratar lako hvata loptu.
8` Fantastičan prodor Gorgona, gotovo da je sam krenuo prema golu kad ga je srušio Romao i dobio žuti karton.
4` Dobro proigravanje za Gavranovića, ali ispred napadača Rijeke do lopte stiže gostujući vratar.
3` Sjajna atmosfera na Rujevici…
1` Počela je utakmica.
1` Završeno je intoniranje himne Lige prvaka.