UŽIVO: POLUFINALE SVJETSKOG PRVENSTVA

epa05753060 Daniel Narcisse (R) of France reacts during the semi-final match between France and Slovenia at the IHF Men's Handball World Championship, Paris, France, 26 January 2017.  EPA/ETIENNE LAURENT

Domaćin Francuska i Slovenija sastaju se u prvom polufinalu rukometnog prvenstva.

Hrvatska će loviti finale protiv Norvežana u petak od 20:45.

FRANCUSKA – SLOVENIJA 24:19

UŽIVO

44` U posljednje tri minute zabili su Narcisse, Abalo i Karabatić. Francuzi imaju velikih +5.

38` Ništa se nije promijenilo u odnosu na prvo poluvrijeme. Francuska je sjajna iz kontranapada. Igra se gol za gol pa su svakom minutom Karabatić i društvo bliže finalu.

31` Počelo je drugo poluvrijeme.

30` Slovenci su se još jednom uspjeli vratiti u posljednjih 90 sekundi. Golovima Gabera i Doleneca na odmor se odlazi s 15:12 za Francusku.

24` Najveća prednost na utakmici. Abalo i Mahe za 12:8. 20` Francuzi ponovno bježe na plus tri. Porte je ponovno zabio iz kontranapada. 17` Porte iz kontranapada odvodi Francusku na 8:6.

11` Marguč s dva vezana gola vraća Slovence u igru.

6` 3:0 serija Francuske

2` Fabregas dovodi Francuze u vodstvo. Dolenec je izjednačio.

1` Počela je utakmica.