GRADSKI VRT Osijek promašio penal pa primio dva gola (1:2)

Osijek je izgubio od bečke Austrije 1:2 u prvoj utakmici play-offa Europske lige.
Uzvrat je u Beču sljedećeg četvrtka. Zekićeva momčad morat će zabiti najmanje dva gola za prolazak dalje.

OSIJEK – AUSTRIA 1:2

UŽIVO:

90` Kraj.
90` Četiri minute sudačke nadoknade.
85` Pet minuta nade za domaće.
80` Austrijanci mirno čuvaju prednost…
71` Ejupijev udarac glavom odlazi iznad gola.
64` Velika prilika za Osijek! Grezda je dočekao veliki kiks gostujuće obrane, a onda prebacio cijeli gol.
62` Nevjerojatna prilika za goste i sjajna obrana Malenice koji je zaustavio Piresa.

60` GOOOL! Šok u Gradskom vrtu… Holzhauser je prekrasno pogodio iz slobodnjaka s 20 metara.
54` Velika prilika za Osijek! Nakon prekrasne akcije lopta je stigla do Šorše, a on se spetljao na sedam metara od gola gostiju!
49` Ejupijev pokušaj s ruba kaznenog prostora je izblokiran.
46` Počelo je drugo poluvrijeme.
45` Kraj prvog dijela.
45` Dvije minute sudačke nadoknade.
40` Dva je opasna kontranapada povukao Ejupi, no nije uspio ući u kazneni prostor.
35` Lopa pada u kaznenom prostoru gostiju, svi na stadionu traže penal, ali ofenzivac Osijeka je dobio samo žuti karton zbog simuliranja.
32` Austria nakon izjednačenja izgleda sve opasnije, a domaći kao da su u šoku ovakvim raspletom.
30` “Hoćemo pobjedu”, skandira cijeli stadion.

25` GOOOL! Izjednačenje… Prokop je pronašao rupu u obrani Osijeka i proigrao Monscheina koji je vrhunskim udarcem pogodio dalji kut domaćeg gola.

20` Barišić nije zabio s bijele točke. Poslao je loptu u jednu stranu, vratara u drugu, ali je lopta pogodila vratnicu i otišla izvan travnjaka.
19` Jedanaesterac za Osijek! Kadiri je srušio Šoršu iskosa s desne strane.
18` Greda spašava Osijek nakon odličnog udarca Serbesta!

15` GOOOL! Osijek vodi! Ejupi je strijelac! Sjajna akcija, lopta je prošla kroz obranu gostiju i stigla do Ejupija koji u takvim situacijama ne griješi.
12` Gosti više imaju loptu, ali su bezopasni…
10` Loš početak za hrvatske klubove, Dinamo se u sudačkoj nadoknadio spasio poraza od Skenderbeua (1:1).
4` Petrović je zaustavio kontru gostiju i dobio žuti karton.
1` Počela je utakmica.