UŽIVO Kramarić gočinom doveo Hrvatsku na 3:0

Armin Durgut/PIXSELL

Hrvatska nogometna reprezentacija večeras će odigrati prijateljsku utakmicu protiv Sjeverne Irske u Belfastu. Hrvatski izbornik Ante Čačić sa sobom je doveo šaroliku ekipu bez najvećih zvijezda, a kapetansku vrpcu večeras će nositi napadač Juventusa Mario Mandžukić.

Hrvatska će pokušati okončati odličnu seriju Iraca, koji u posljednjih deset domaćih utakmica nisu upisali poraz. Iako je utakmica trebala početi u 20:45 sati, ona je pomaknuta za 15 minuta zbog prometne nesreće koja je uzrokovala veliku gužvu pri dolasku navijača na stadion.

Početne postave:

Sjeverna Irska: Mannus – McAuley, Evans, Hodson, McGinn, Brunt, Boyce, Norwood, McNair, Lund, Magennis.

Hrvatska: L. Kalinić – Leovac, Mitrović, Kramarić, Jedvaj, Čop, Rog, Mandžukić, Badelj, Bradarić, Vida.

PRIJENOS UŽIVO:

90′ Utakmica je završila pobjedom Hrvatske 3:0!

87′ Izašao Rog, ušao Pivarić

82′ Vargić je na vratima Hrvatske zamijenio Lovru Kalinića

72′ Izašao je Mandžukić, a zamijenio ga je Ćorić

67′ Kakva golčina Kramarića! Potegao je s 20-ak metara, a lopta je neobranjivo ušla u gol domaćina

59′ Izašao je Domagoj Vida, a ušao Šime Vrsaljko

51′ Izmjena u hrvatskoj reprezentaciji – izlazi Badelj, ulazi Brozović

46′ Počelo je drugo poluvrijeme.

45‘ Završeno je prvo poluvrijeme u Belfastu. Hrvatska vodi pogocima Mandžukića i Čopa

35′ Hrvatska je Belfastu povela sa 2:0 – strijelac za Vatrene je Duje Čop. Nakon udarca iz kuta Mitrović je prebacio loptu točno na glavu Čopa koji pogađa mrežu protivnika

9′ Pogodak Marija Mandžukića za rano vodstvo Hrvatske! Kramarić je uposlio Čopa koji dobro puca prema golu, a na odbijenu loptu natrčava Mandžukić i zabija

1′ Utakmica je počela