MAKSIMIR Albanci oštećeni, Dinamo se spasio u posljednjoj sekundi

Dinamo je na Maksimiru izborio 1:1 sa Skenderbeuom u prvoj utakmici doigravanja za Europa ligu.

DINAMO – SKENDERBEU 0:0

DINAMO: Livaković – Stojanović, Sigali, Benković, Lecjaks – Doumbia, Moro – Gojak, Ćorić, Fernandes – Hodžić

SKENDERBEU: Shehi – Vangjeli, Radas, Lilaj, Mici – Jashanica – Osmani, Gavazaj, Nimaga – Sowe, Latifi

UŽIVO:

81` Fiolić je zamijenio Doumbiju.

77` Henriquez je ušao umjesto Hodžića.

76` Dinamo reda promašaj za promašajem, a sve je manje vremena, Cvitanović uvodi još jednu zamjenu.

68` Kakva šansa Dinama! Moro je projurio po desnoj strani i centrirao pred gol, a tamo dvojica njegovih suigrača nisu uspjela skrenuti loptu u mrežu pored albanskih braniča.

55` Dinamovi napadači spetljali su se u kaznenom prostoru gostiju u vrlo izglednoj situaciji. Imat će za čime žaliti.

51` Nova šansa za Dinamo, Fernandes je nakon ubačaja iz slobodnog udarca pucao glavom prejako, preko gola.

48` Dinamo je zaprijetio iz brzog kontranapada, ali vratar Shehi odlično je reagirao i odnio loptu u svom šesnaestercu.

46` Novi gol Skenderbeua! Ovaj put su suci opravdano poništili pogodak Sowea zbog zaleđa.

Poluvrijeme. Na stadionu je nešto više od 9000 ljudi.

45` U prvom dijelu Dinamo je uputio samo jedan udarac u okvir gola uz tri neprecizna. Gosti imaju tri opasna šuta i mogu žaliti što zbog sudačke greške već nemaju 2:0.

41` Slobodan udarac za Dinamo na više od 25 metara, Junior Fernandes je pucao preko gola.

37` GOOOOL! DINAMO GUBI NA MAKSIMIRU! Latifi je zabio za 0:1!

35` Ante Ćorić se ozlijedio, mora izaći iz igre, zamijenio ga je Pavičić

10` GOL! Skenderbeu je zabio čisti gol nakon brze kontre, ali sudac ga je poništio zbog nepostojećeg zaleđa!

Gvazaj je gurno kroz Dinamovu obranu do Vangjelija, koji nije bio u zaleđu, a on brzo poslao loptu na drugu stranu do Latifija koji iz blizine pogađa mrežu. Zaleđa nije bilo jer je Filip Benković potrčao za Vangjelijem i doveo Albance u čistu situaciju.

3` prvi dobar pokušaj Dinama. Hodžić je s desetak metara pucao u golmana gostiju.

1` počela je utakmica.