RAZOČARANJE NA POLJUDU: Hajduk lošom igrom ispao iz Europe

Marko Prpic/PIXSELL

TIJEK UTAKMICE

90` tri minute sudačke nadoknade

85` nema više nade za Hajduk. Česi i dalje dobro čuvaju svoj šesnaesterac, a “Bilima” već ponestaje i snage za posljednji juriš

71` Juranović je ušao umjesto Tudora. Hajduk i dalje ima samo dva udarca na gol, a Česi samo jedan.

65` Hajduk je oštećen! Lopta je pogodila u ruku gostujućeg igrača na 10 metara. Trebao je biti penal za Splićane, ali Portugalac je ostao nijem.

60` i dalje se Hajduk muči sa stvaranjem prilika, sve je manje vremena, a europska jesen čini se nedostižna s ovakvom igrom Splićana.

51` prilika za Hajduk, pokušaj Malokua otišao je pored gola

46`  počelo je drugo poluvrijeme. Hajduku trebaju tri pogotka za prolaz

Poluvrijeme

45` bezopasan pokušaj Hajduka, Jefferson je pucao iz daljine, ali slabo pored gola

39` Hajduk se muči, još nije niti jednom ozbiljnije ugrozio gol Libereca

35` Delarge je pao u šesnaestercu Hajduka, sudac se premišljao, ali ipak samo korner.

34` Prva izmjena na Poljudu, Maloku je ušao umjesto Balića

26` Hajduk je tek sada počeo igrati otvorenije, ubačaj s desnog boka prema Ohandzi prošao je kroz Slovanov šesnaesterac…

22` GOOOOOL! Liberec je poveo protiv Hajduka! Shala je zakuhao akciju, a Šural nakon odbijanca od Milovića pogodio mrežu za 0:1!

12` Velika šansa za Liberec! Delarge je uposlio Coufala na 12 metara, a njegov udarac odlazi par centimetara pored gola

11` Bakoš je istrčao na 10 metara ispred Kalinića, ali Nižić je izbio loptu u posljednji tren

10` Tudor je izgubio loptu pred svojim šesnaestercem, ali gosti se nisu snašli. Hajduk za sada dobro stoji na terenu

2` Nižić je otklonio prvu opasnost pred Hajdukovim golom. Ohandza je prvi zaprijetio na drugoj strani, ali Česi su sigurni

1` počela je utakmica! Pjesma 30 tisuća navijača trese puni stadion. Sudac je Potugalac Soares Dias

OZNAKE: utakmica, Hajduk, slovan