UŽIVO: Hrvatska se probudila u drugom poluvremenu i slavila protiv Mađara

EPA/YOAN VALAT

Hrvatska rukometna reprezentacija od 20:45 sati igra svoju drugu utakmicu na Svjetskom prvenstvu u Francuskoj. Nakon pobjede nad Saudijskom Arabijom u drugom kolu skupine C ‘Kauboji’ će odmjeriti snage s Mađarskom, koja je u prvom kolu poražena od Njemačke (27:23).

Do sada su Hrvati i Mađari igrali osam puta, a Hrvatska je upisala šest pobjeda, jedan remi i jedan poraz.

Utakmicu protiv Mađarske pratite uživo od 20:45

• Kakav pogodak Duvnjaka! U letu, iza leđa. Balogh s druge strane postavlja konačan rezultat – 31:28.
  • Cindrić odvodi Hrvatsku na 30:26, Mađari odmah smanjuju, ali do kraja je svega jedna minuta
  • Nova bezidejnost u hrvatskom napadu, ali sve je u svoje ruke preuzeo Cindrić koji pogađa za 29:25. Mađarska još jednom prolazi, opet igra gol za gol
  • Mamićev udarac brani vratar, ali i Ivić brani s druge strane. Ovo mu je već deseta.
  • Duvnjak puca preko gola, Balogh još jednom pogađa. Mađarska je sada na -3, do kraja je 3 i pol minute
  • Balogh vraća Mađarsku na -4, nešto više od pet minuta do kraja. Ali, ‘ukazao’ se Šebetić i postigao svoj četvrti pogodak. Mađari odmah smanjuju
  • Duvnjak pogađa za povratak na +5, s igračem manje
  • Četvrti pogodak Mamića, još jedan krasan gol izvana, ali i novi primljeni pogodak odmah u sljedećem napadu. Stepančić zaradio isključenje
  • Naši osvajaju loptu, Kontrec postiže svoj drugi gol za velikih +5 Hrvatske. Odgovor Mađara koji postižu brzi gol.
  • ‘Bomba’ Mamića izvana za povratak na +4
  • Sedmerac za Mađare, dvije minute dobio je Jakov Gojun. Csaszar pogađa za 23:20
  • Mađarima je suđeno probijanje u napadu, ali naši ne iskorištavaju ovu priliku da odu na +5. Ivić upisuje osmu obranu
  • Mađari smanjuju, ali Šebetić ponovno vodi Hrvatsku na +4
  • Još jedna obrana Ivića, brz napad završava Šebetić i dovodi Hrvatsku na +4
  • Ivić upisuje novu obranu! Kontrec pogađa s crte za +3
  • Horvat pogađa, Hrvatska ponovno na +2, ali Mađari dolaze do brzog pogotka s centra zahvaljujući neopreznosti Ivića koji je razgovarao s klupom. Ipak, Horvat ponovno precizan
  • Suđeno je probijanje Mađarima, Štrlek pogađa za 18:16. Ali, u sljedećem napadu ponovno odlaze na -1. Jamali nakon postignutog pogotka prigovara sucu i zarađuje dvije minute.
  • Mađarska smanjuje na 17:16, udarac Horvata nije završio u golu