HAJDUK U DANSKOJ IZJEDNAČIO Utakmica trećeg pretkola Europske lige protiv Brondbyja

epa06100007 Ante Erceg (R) and Zoran Nizic (L) of Hajduk Split celebrate their second goal against PFC Levski during the UEFA Europa League, second qualifying round  2nd leg soccer match between PFC Levski and Hajduk Split in Sofia, Bulgaria, 20 August 2017.  EPA/VASSIL DONEV

Hajduk igra utakmicu trećeg pretkola Europske lige u Danskoj protiv Brondbyja od 20 sati. Još nema golova.

BRONDBY – HAJDUK 0:0

UŽIVO:

90` Kraj.
90` CRVENI KARTON! Arajuuri je ponovno oštro krenuo na Futacsa i udario napadača Hajduka. Dobio je drugi žuti karton i propušta uzvrat.
90` Čak pet minuta sudačke nadoknade.
88` Savvas i Radošević su odigrali kratku kombinaciju iz slobodnog udarca, ali Radoševićev ubačaj je izbačen izvan kaznenog prostora.
85` U posljednjih desetak minuta Hajduk se oslobodio pritiska i sve češće je pred golom domaćih…
80` Hajduk je počeo odugovlačiti, zadovoljan rezultatom.
73` Ohandza, spasitelj Hajduka u Europi, ulazi umjesto Ercega.
70` Futacs je upropastio sjajnu priliku, odugovlačio je s udarcem pa je izblokiran na kraju.
68` Ozljeda Tudora. Ne može nastaviti igru, Juranović ga mijenja.
65` Radošević je ukrao loptu, odlučio pucati iz loše pozicije. Možda bi bolje bilo da je proigrao nekoga na petercu…
56` Memolla je pokušao s 25 metara, pogodio je Hajdukove navijače na tribini.
54` Još dvije opasne situacije pred golom Hajduka… Teški trenuci za Splićane…
50` Hajduk opasno visi…
48` Ponovno Mukhtar prijeti… Tukao je jako, ali je promašio cijeli gol.
46` Počelo je drugo poluvrijeme, nema izmjena.
45` Kraj prvog dijela.
40` Dobar prodor Christensena po lijevoj strani, pokušao je pogoditi suprotni kut, ali izblokirala ga je Hajdukova obrana.
39` Brondby je umalo poveo uz pomoć Hajdukove obrane. Nakon jedne neuspješno očišćene lopte tukao je Mensah, ali lopta je prošla pored gola.
37` Hajduk traži jedanaesterac nakon pada Tudora u kaznenom prostoru domaćih.
35` Neočekivano, obje momčadi ostavljaju puno prostora za kontranapade, ali i jedni i drugi griješe u završnicama akcija.
32` Ponovno Futacs! Majstorski se okrenuo, snažno tukao, ali točno u domaćeg vratara.
30` Sjajna akcija Bijelih. Vlašić je ubacio, Futacs pokušao iz prve, no njegov udarac s pet metara je izblokiran.
27` Dobra prilika za Hajduk. Vlašić je proigrao Ercega koji se sjurio po lijevoj strani, ali su ga u posljednjem trenutku zaustavili domaći braniči.
21` Prijete domaći. Mukhtar izvodi slobodnjak s 20 metara, lopta prolazi kroz živi zid, ali Stipica sjajno brani.
17` Opasna akcija Danaca nakon koje se Hajduk nekako obranio, a Nižić izbio u korner.
15` Sjajna vijest iz Nizozemske! Osijek vodi protiv PSV-a!
12` Umalo 0:1! Savvas se iznenada našao u sjajnoj poziciji na 16 metara, tukao je, ali je jedan danski igrač izblokirao i Hajduk ima prvi korner.
10` Hajduk jako dobro izgleda u prvih deset minuta, Brondby bezopasan zasad.
5` Arajuuri je požutio nakon prekršaja na Hamzi u kontranapadu. Njegov već drugi prekršaj nakon što je u prvoj minuti imao okršaj s Futacsom.
4` Prvi put se lopta našla u kaznenom prostoru domaćih. Futacs nije stigao do ubačaja s lijeve strane.
1` Počela je utakmica.

Sastavi:

Brondby: Rønnow, Larsson, Arajuuri, Röcker, Crone, Nørgaard, Fisker, Christensen, Mensah, Pukki
Hajduk: Stipica, Tudor, Nižić, Lopez, Memolla, Radošević, Savvas, Hamza, Vlašić, Erceg, Futacs.