UŽIVO: Potop Dinama u Sevilli, Stojanović dobio crveni karton

Slavko Midzor/PIXSELL

Dinamo večeras gostuje u Sevilli u sklopu četvrtog kola Lige prvaka. Dinamo je posljednja momčad skupine bez boda, i bez postignutog pogotka. Prije dva tjedna Sevilla je slavila na Maksimiru golom Samira Nasrija kojeg večeras zbog ozljede nema.

Momčadi:

Sevilla: Rico – Mariano, Rami, Mercado, Escudero – N’Zonzi, Kranevitter – Vitolo, Vazquez, Ganso . Vietto.

Dinamo: Livaković – Sigali, Schildenfeld, Benković – Stojanović, Machado, Pavičić, Pivarić – Soudani, Ćorić – Fernandes.

PRIJENOS UŽIVO:

90′ Utakmica je gotova. Dinamo je izgubio 4:0

87′ Zabio je i Ben Yedder – dočekao je sam ubačaj Mariana i zabio za velikih 4:0

80′ I treći pogodak Seville – N’Zonzi je pogodio glavom nakon kornera. Nadskočio je Dinamovu obranu i ‘zakucao’ pokraj Livakovića

66′ Sevilla je povisila na 2:0. Escudero i Vitolo lijepo su kombinirali, a Escudero je pogodio sa desetak metara za 2:0. Deseti je to primljeni pogodak Dinama u Ligi prvaka ove sezone

46′ Započelo je drugo poluvrijeme u Sevilli

45’+3 Završeno je prvo poluvrijeme

45’+2 Dinamo ostao s desetoricom – Stojanović je dobio drugi žuti karton zbog starta na nogometaša Seville na centru igrališta.

31′ Sevilla vodi 1:0 – pogodio je Vieto. Machado je izgubio loptu, Vieto je primio loptu, prošao Schildenfelda i gotovo iz mrtvog kuta pogodio kraj Livakovića

23′ Velika obrana Livakovića N’Zonzi je pucao glavom s oko šest metara, a njegov udarac uspio je obraniti Livaković uz pomoć grede

17′ Prva prilika za Dinamo – Soudani je pokušao glavom sa šest metara, ali lopta je otišla pored gola.

1′ Utakmica je počela. Uoči starta, cijeli stadion skandirao je ime Davora Šukera, predsjednika HNS-a koji je došao pogledati utakmicu, a nekada je nosio dres Seville.