TVRDI ORAH Jesenski prvak Dinamo slomio Vinkovčane u finišu

Zaprešiæ, 16.9.2017. - Utakmica 9. kola Prve HNL Inter - Dinamo. Na fotografiji Henriquez Iturra Angelo Jose, Mato Grgiæ.
foto HINA/ Damir SENÈAR/ ml

Dinamo je jesenski dio hrvatskog prvenstva završio pobjedom 1:0 protiv Cibalije u 20. kolu, a gol odluke postigao je Angelo Henriquez u 79. minuti nakon što je 15-ak minuta ranije ušao u igru, javlja HRT.

Momčad Marija Cvitanovića bila je nadmoćna tijekom cijele utakmice, stvarala je prilike, ali je briljirao Cibalijin vratar Zvonimir Šubarić.

Ipak, u 79. minuti ni on nije uspio spriječiti Čileanca Henriqueza da svojim petim prvenstvenim pogotkom sezone donese nova tri boda zagrebačkoj momčadi. Bila je to akcija dvojca koji je ušao u drugom poluvremenu. Fiolić je ubacio s lijeve strane, a Henriquez glavom prebacio Šubarića, nakon čega se lopta od grede odbila iza gol-crte. Gol je potvrdio Arijan Ademi, no pripisan je Čileancu.