Trener Malage: Čop je bio dobar

Enrico Locci/Getty Images

Trener Malage Javi Gracia rekao je da su hrvatski napadač Duje Čop i njegov kolega u napadu Charles Dias dobro odigrali u svom debiju u prvom kolu španjolskog prvenstva, u kojem su Malaga i Sevilla odigrali 0-0.

“Obojica su bili dobri, bili su aktivni”, rekao je nakon utakmice Garcia.
Čop i Charles čini su Malagin napadački par u formaciji 4-4-2. Hrvatski napadač je u igri proveo 67 minuta te imao dva pokušaja prema protivničkom golu, a u 32. minuti domaći su tražili kazneni udarac nakon što je Čop pao u kaznenom prostoru.
“Branič se borio za poziciju, no nisam dobro vidio”, prokomentirao je spornu situaciju trener Malage.
“Sevilla je protivnik koji igra Ligu prvaka. Odigrali smo prilično kompletnu utakmicu“, dodao je Garcia.
U drugom kolu Malaga gostuje kod aktualnog prvaka Barcelone, gdje će se na suprotnim stranama naći Duje Čop i Ivan Rakitić.
OZNAKE: DUJE ČOP, MALAGA