ŠPANJOLSKA Real Madrid – Atletico Madrid 1-1

epa06512661 (L-R) Real Madrid's Marco Asensio, Lucas Vazquez and Cristiano Ronaldo celebrate the 1-0 lead during the Spanish Primera Division soccer match between Real Madrid and Real Sociedad at the Santiago Bernabeu stadium, Madrid, Spain, 10 February 2018.  EPA/RODRIGO JIMENEZ

U derbiju 31. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je u nedjelju na svom stadionu protiv Atletico Madrida odigrao 1-1.
U dvoboju gradskih rivala poveo je Real pogotkom Cristiana Ronalda u 53. minuti, ali vrlo brzo, u  57. minuti, Antoine Griezmann je zabio za 1-1. Nakon toga obje momčadi su imali prigode za pogodak, ali je ostalo 1-1.

Mateo Kovačić je igrao za Real do 72. minute, kada ga je zamijenio Luka Modrić, dok je Šime Vrsaljko ostao na klupi za pričuve Atletica.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 31. kola Levante je pred svojim navijačima pobijedio Las Palmas sa 2-1 (1-0). Za vodstvo domaćih pogodak je u 35. minuti postigao Coke. Garcia je donio izjednačenje gostima u 50. minuti, da bi u drugoj minuti sučevog vremena Campana donio sva tri boda Levanteu.
Alen Halilović je odigrao cijelu utakmicu za Las Palmas i bio je začetnik akcije iz koje je njegova momčad došla do izjednačujućeg pogotka.