SERIE A Slavlje Napolija, poraz Fiorentine

EPA/CIRO FUSCO

Nogometaši Napolija pobjedom nad Veronom u nedjelju su se vratili na četiri boda zaostatka za Juventusom. U četiri odigrane utakmice domaćini su bili stopostotni, a posljednja utakmica dana između Palerma i Lazija na rasporedu je u 20:45 sati.

Napoli je slavio sa 3:0, a pogotke su postigli Gabbiadini u 33. minuti, Insigne sa bijele točke u posljednjih minuti prvog poluvremena, te Callejon u 70. minuti. Hrvatski nogometaš Ivan Strinić u igru je za Napoli ušao u 87. minuti.

Sampdoria je s 2:0 bila bolja od Udinesea. Armero je postigao autogol u 58. minuti, a konačan rezultat postavio je Fernando u 85. minuti. Andrija Balić susret je odgledao s klupe. Torino je kod kuće slavio protiv Atalante sa 2:1. Poveli su preko Peresa u 35. minuti. Povisio je Maxi Lopez u 46. minuti, a počasni pogodak za goste postigao je Cigarini u 82. minuti susreta.

Empoli je slavio protiv Fiorentine sa 2:0. Pogotke su postigli Manuel Pucciarelli u 41. te Piotr Zielinski u 88. minuti. Nikola Kalinić odigrao je svoh 90 minuta, a Milan Badelj ostao je na klupi za pričuve.