SERIE A Slavlja Juventusa i Intera, remizirali Fiorentina i Napoli

EPA/ALESSANDRO DI MARCO

Nogometaši Juventusa vratili su se pobjedom od 4:0 nad Cagliarijem, nakon nedjeljnog poraza od Intera. ‘Bianconeri’ su na svom stadionu poveli u 18. minuti preko Ruganija. Povisio je Higuain u 34., a treći pogodak zabio je Dani Alves u 39. minuti. Konačnih 4:0 postavio je Cappitelli autogolom u 84. minuti. Hrvatski reprezentativac Marko Pjaca u igru je ušao u 72. minuti, a Mario Mandžukić u 81. minuti.

Napoli je odigrao utakmicu bez pogodaka u gostima kod Genoe. Istim je rezultatom završila utakmica Pescare i Torina. Remizirali su i Udinese i Foirentina (2:2). Pogotka za Udinese postigli su Zapata i Danilo, a za Fiorentinu Babacar i Bernadeschi. Hrvoje Milić i Milan Badelj odigrali su cijelu utakmicu, a Nikola Kalinić u igru je ušao u 61. minuti.

Inter je s 2:0 pobijedio Empoli. Oba pogotka postigao je Mauro Icardi. Ivan Perišić odigrao je cijelu utakmicu. Chievo je s 2:1 slavio protiv Sassuoloa, a Palermo je slavio u gostima kod Atalante s 1:0.

Juventus je ponovno prvi s 12 bodova, jednim više od Napolija. Slijede Roma, Chievo i inter sa po 10 bodova.