SERIE A Remi Intera i Milana, asistencija Perišića

epa05908947 From left: Fc Inter's players Mauro Icardi; Joao Miranda; Gary Medel; Jonathan Biabiany and Eder react during the Italian serie A soccer match Inter vs Milan at Giuseppe Meazza stadium in Milan, Italy, 15 April 2017.  EPA/MATTEO BAZZI

Nogometaši Intera i Milana u prvoj subotnjoj utakmici 32. kola Serie A odigrali su na Giuseppe Meazzi 2:2.

Inter je poveo u 36. minuti preko Antonija Candreve, a na 2:0 povisio je Mauro Icardi u 44. na asistenciju Ivana Perišića. Ipak, Milan se u drugom poluvremenu vraća i dolazi do boda. Prvo je u 83. minuti smanjio Alessio Romagnoli, a izjednačio je Cristian Zapata u sedmoj minuti sudačke nadoknade.

Ivan Perišić zamijenjen je u 68. minuti susreta, a osim asistencije, upisao je i tri udarca prema vratima Milana, od čega je jedan išao u okvir gola. Marcelo Brozović utakmicu je gledao s klupe, dok Mario Pašalić nije bio u kadru Milana.