SERIE A: Pobjede Cagliarija i Atalante

epa05546091 Cagliari's Marco Sau (R) celebrates after scoring the 2-0 lead during the Italian Serie A soccer match between Cagliari Calcio and Atalanta Bergamo at Sant'Elia stadium in Cagliari, Italy, 18 September 2016.  EPA/GIUSEPPE UNGARI

U posljednja dva susreta šestog kola talijanskog nogometnog prvenstva Cagliari i Atalanta su ostvarili pobjede.

Cagliari je pobijedio Sampdoriju 2-1, dok je Atalanta u Pescari porazila Crotone 3-1.

Golove za Cagliari zabili su Pedro (37) i Melchiorri (88), dok je gol za goste zabio Fernandes (86).

U drugom susretu Atalanta je već u prvom poluvremenu zabila tri gola. Strijelci su bili Andrea Petagna (3), Jasmin Kurtič (40) i Alejandro Gomez (45+1). Gosti su u 62. minuti ostali bez isključenog Francka Kessiea, što je Crotone iskoristio i ublažio poraz golom Simyja u 86. minuti.

Bila je to druga pobjeda Atlante ove sezone i već peti poraz Crotonea koji se nalazi na začelju ljestvice sa samo jednim bodom.

Na ljestvici vodi Juventus sa 15 bodova ispred Napolija sa 14 i Intera koji je treći sa 11 bodova.