SERIE A Perica strijelac u remiju Udinesea i Torina

epa05884363 Udinese's Stipe Perica (L) jubilates after scoring a goal during the Italian Serie A soccer match Torino FC vs Udinese Calcio at Olimpico stadium in Turin, Italy, 02 April 2017.  EPA/ALESSANDRO DI MARCO

U prvoj nedjeljnoj utakmici 30. kola talijanske Serie A nogometaši Torina i Udinesea odigrali su 2:2.

Gosti su u Torinu poveli u 49. minuti preko Jankta, a na 2:0 povisuje 21-godišnji hrvatski napadač Stipe Perica. Ipak, do kraja susreta Torino uspijeva izjednačiti – pogodili su Moretti u 70. i Belotti u 83. minuti susreta za podjelu bodova.

Perica je odigrao 85 minuta za Udinese, a Andrija Balić utakmicu je odgledao s klupe za pričuve.

Torino je deveta momčad talijanske lige s 41 bodom, a Udinese je 12. sa 37 bodova. Prvi Juventus ima utakmicu manje i 73 boda.