SERIE A Minimalne pobjede Milana i Lazija

epa05816291 Milan's Carlos Bacca jubilates after scoring the opening goal during the Italian Serie A soccer match US Sassuolo vs AC Milan at Mapei Stadium in Reggio Emilia, Italy, 26 February 2017.  EPA/ELISABETTA BARACCHI

U danas odigranim utakmicama 26. kola talijanske Serie A pobjede su upisali nogometaši Milana, Lazija, Chieva i Cagliarija.

Milan je s 1:0 slavio protiv Sassuoloa, a jedini pogodak na susretu postigao je Carlos Bacca u 22. minuti sa bijele točke. Domenico Berardi mogao je Sassuolo dovesti u prednost u 12. minuti, također s bijele točke, ali njegov je udarac bio naprecizan. Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić u igru je ušao u 65. minuti susreta.

Lazio je istim rezultatom svladao Udinese, a tri boda donio je Ciro Immobile s bijele točke u 72. minuti. Geona i Bologna odigrali su 1:1, kao i Palermo i Sampdoria.

Chievo je s 2:0 slavio protiv Pescare, a Cagliari je u gostima svladao Crotone s 2:1. Večeras od 20:45 sati igraju Inter i Roma.