SERIE A Lazio s 4:1 svladao Milan, Fiorentina zabila pet golova Veroni

epa06196232 Fiorentina's Gil Dias scores the 5-0 lead during the Italian Serie A soccer match between Hellas Verona and ACF Fiorentina at Bentegodi Stadium in Verona, Italy, 10 September 2017. Fiorentina won 5-0.  EPA/FILIPPO VENEZIA

Nogometaši Lazija slavili su u nedjelju protiv Milana sa 4:1. Tri pogotka za Lazio postigao je Ciro Immobile, a jednog Luis Alberto. Jedini pogodak za Milan postigao je Riccardo Montolivo. Hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić u igru je ušao u 56. minuti umjesto Borinija. Lazio je u trećoj minuti sudačke nadoknade ostao s desetoricom igrača, zbog drugog žutog kartona Marca Parola.

U drugim današnjim utakmicama, Atalanta je slavila protiv Sassuoloa sa 2:1, Cagliari je s 1:0 pobijedio Crotone, a Udinese istim rezultatom slavio protiv Genoe.

Nogometaši Fiorentine sa visokih 5:0 slavili su protiv Verone. Golove su postigli Simeone, Théréau, Astori, Veretout i Dias.