SERIE A Juventus do pobjede u ‘debeloj’ sudačkoj nadoknadi, nastupili Pjaca i Pašalić

epa05821510 Juventus' Paulo Dybala jubilates after scoring a goal during the Italian Cup first leg semifinal soccer match between Juventus FC and SSC Napoli at Juventus Stadium in Turin, Italy, 28 February 2017.  EPA/ALESSANDRO DI MARCO

Nogometaši Juventusa u petak su ostvarili i 31. uzastopnu pobjedu na svom stadionu svladavši Milan sa 2:1.

Poveo je Juventus preko Benatie u 30. minuti, a izjednačenje dolazi u 43. kada pogađa Carlos Bacca. Do pobjedničkog pogotka Juventus dolazi u sedmoj minuti sudačke nadoknade iz jedanaesterca kojeg je realizirao Paulo Dybala. Milan je od 93. minute igrao s desetoricom, zbog crvenog, odnosno drugog žutog, kartona Sose.

Hrvatski reprezentativac Marko Pjaca igrao je za Juventus do 89. minute i propustio jednu veliku priliku, dok je Mario Mandžukić otpao desetak minuta prije početka utakmice. U momčadi Milana Mario Pašalić igrao je do 71. minute, a sudjelovao je u akciji za izjednačujući pogodak Milana.

Juventus je vodeća momčad lige sa 70 bodova iz 28 utakmica, dok je Milan sedmi sa 50 bodova.