SERIE A Inter slavio kod Palerma, nastupili Brozović i Perišić

epa05717724 Inter Milan's Ivan Perisic ( R ) celebrates after scoring with his teammates during the Italian Serie A soccer match between FC Inter Milan and Chievo Verona at San Siro stadium in Milan, Italy, 14 January 2017.  EPA/EMILIO ANDREOLI

Nogometaši Intera u nedjelju su u 21. kolu Serie A slavili protiv Palerma sa minimalnih 1:0, a obje su momčadi utakmicu završile s desetirocom na travnjaku. Kod Intera je u 79. isključen Ansaldi, a kod Palermo u peroj minuti sudačke nadoknade Gazzi.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Joao Mario u 65. minuti. Cijelu utakmicu za Inter odigrao je Marcelo Brozović, dok je Ivan Perišić zamijenjen u 77. minuti. Ovom je pobjedom Inter došao do petog mjesta Serie A, preskočivši Milan. Sada je samo na bod zaostatka od četvrtog Lazija koji je danas izgubio od Juventusa. Palermo je ostao pretposljednji, devetnaesti, s 10 bodova.

U ostalim današnjim susretima Bologna je slavila protiv Torina sa 2:0 (Dzemaili 43′, 83′); Sassuolo je s 3:1 bio bolji od Pescare (Matri 1′, 73′, Pellegrini 65′; Bahebeck 56′), a Empoli je pogotkom Mchedlidzea slavio protiv Udinesea. Genoa i Crotone podijelili su bodove – utakmica je završila 2:2 (Simeone 43′, Ocampos 66′; Simeone 54′, Ferrari 74′).