Rusija – Čile 1-1

epa06019439 Igor Smolnikov (L) of Russia in action against Martin Rodriguez of Chile during the friendly soccer match between Russia vs Chile in Moscow, Russia, 09 June 2017.  EPA/YURI KOCHETKOV

Nogometaši Rusije se za nastup na Svjetskom prvenstvu kojem će biti domaćini 2018. godine pripremaju kroz seriju prijateljskih utakmica, a u jednoj takvoj su u petak u Moskvi ugostili Čile te odigrali 1-1.

Gosti su poveli u 56. minuti, kad se desni branič Mauricio Isla odlično ubacio iza leđa ruske obrane te iskoristio sjajnu asistenciju Alexisa Sancheza poslavši loptu pokraj ruskog vratara Akinfejeva.

Izjednačujući pogodak i konačan rezultat postavio je Viktor Vasin u 67. minuti. Kombarov je ubacio iz kuta na visinu jedanaesterca, a centralni branič Rusije i CSKA, na čijem je stadionu odigrana utakmica, snažnim udarcem glavom svladao je Herreru.