Real pobjedom završio američku turneju

epa06122264 Real Madrid forward Gareth Bale brings the ball down field to take a shot on goal against the MLS All Stars during the second half of the Major League Soccer (MLS) All Star match at Soldier Field in Chicago, Illinois, USA, 02 August 2017. Real Madrid won the match in the penalty kicks.  EPA/TANNEN MAURY

Pobjednik Lige prvake Real Madrid je u srijedu završio svoju predsezonsku turneju po SAD-u pobijedivši All Stars momčad MLS-a sa 4-2 poslije izvođenja jedanaesteraca nakon što je utakmica završila neodlučenim rezultatom 1-1.

U regularnom dijelu utakmice poveo je španjolski prvak pogotkom Borja Mayorala u 59. minuti, a onda je tri minute prije kraja utakmice Dom Dwyer zabio za All Stars momčad MLS-a nakon čega se pristupilo izvođenju jedanaesteraca.

Strijelci za Real s bijele točke su bili Karim Benzema, Gareth Bale, hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić koji je u igru ušao u 61. minuti i Marcelo, dok su Dom Dwyer i Giovani Dos Santos bili neprecizni za MLS.

Real Madrid je na američkoj turneji izgubio od Manchester Uniteda, Manchester Cityja i Barcelone.

Real Madrid će igrati protiv pobjednika Europske lige Manchester Uniteda u UEFA Super kupu 8. kolovoza u Skoplju.