RASPUCANI KRALJEVI Pod vodstvom režisera Modrića Real demolirao Sevillu

epa06342887 Real Madrid's players Luka Modric (R) and Cristiano Ronaldo celebrate a goal during the UEFA Champions League Group H match between Apoel FC and Real Madrid at the GSP stadium in Nicosia, Cyprus, 21 November 2017.  EPA/KATIA CHRISTODOULOU

Nogometaši Reala slavili su u derbiju 15. kola Primere na Bernabeu protiv Seville s čak 5:0, a svih pet golova postignuto je u prvom dijelu, javlja HRT (VIDEO).

Real je odigrao najbolje poluvrijeme u ovoj sezoni, a Sevilla je u prvih 42 minute dobila pet golova, a mogla je još toliko. Već u 3. minuti katastrofalnu pogrešku obrane Seville u gol pretvara Nacho, potom se Cristiano Ronaldo (23,31pen) dvaput upisuje u strijelce, a Toni Kroos (38) i mladi Marokanac Achraf Hakimi (42) zabijaju četvrti i peti “čavao u lijes Seville”.

Luka Modrić je izašao iz igre u 71. minuti, a Mateo Kovačić ostao na klupi.

Real je opet treći s 31 bodom, koliko ima i drugoplasirana Valencia, a “Kraljevski klub” zaostaje pet bodova od vodeće Barcelone, koja u nedjelju gostuje kod Villareala.