PSG slavio protiv Manchester Uniteda sa 2-0

CHICAGO, IL - JULY 29: Moreira Marinho #32 of Paris Saint-Germain holds off Juan Mata #8 of Manchester United during a match in the 2015 International Champions Cup at Soldier Field on July 29, 2015 in Chicago, Illinois. Paris Saint-Germain defeated Manchester United 2-0. (Photo by Jonathan Daniel/Getty Images)

Francuski prvak PSG je u srijedu pred 61.351 gledatelja na Soldier Fieldu u Chicagu sa 2-0 pobijedio Manchester United što mu je dobar uvod u novu sezonu koja u Francuskoj počinje idući tjedan.

Pariški klub je utakmicu riješio u prvom poluvremenu, a strijelci su bili Blaise Matudi u 25. i Zlatan Ibrahimovič u 34. minuti. Ovom pobjedom igrači trenera Laurenta Blanca su osvojili američki dio International Champions Cupa završivši američku turneju bez poraza i s ukupno 10 bodova. Isti broj bodova imaju i New York Red Bullsi, ali je naslov pripao PSG-u zbog bolje gol razlike.