PROBLEMI ZA SLAVENA BILIĆA Enner Valencia van travnjaka tri mjeseca

Zbog ozljede koju je pokupio u prvoj utakmici trećeg pretkola Europske lige, napadač West Hama Ekvadorac Enner Valencia s travnjaka bi mogao izbivati i tri mjeseca, objavio je ovaj engleski prvoligaš.

Kako navode, zasada nije vjerojatno da će Valencua morati na operaciju, već će se ozljeda sanirati kroz fizikalnu terapiju. Momčad koju vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić na uzvrat protiv Rumunjske Astre odlazi s rezultatom 2:2.

West Ham je prokockao vodstvo od 2:0, James Collins je zaradio crveni karton, a Valencia ozljedu. Bilićeva je momčad povela preko Valencije (23′) i Zaratea (51′), ali nakon što su ostali s igračem manje u 59. minuti, potpuno su se raspali. Prvo je Boldrin u 71. minuti izjednačio, da bi Ogbonna u 82. minuti autogolom postavio konačnih 2:2.

Momčad je s Upton Parka ispraćena zvižducima, a u četvrtak love pobjedu koja im znači prolazak u playoff Europa lige.