PRIMERA Real pobjedom do trećeg mjesta

epa06551202 Real Madrid's Carlos Henrique Casemiro (C) in action during the Spanish Primera Division soccer match between Leganes and Real Madrid at Butarque stadium in Leganes, Madrid, Spain, 21 February 2018.  EPA/Kiko Huesca

Nogometaši real Madrida slavili su u srijedu protiv Leganesa sa 3:1 u zaostaloj utakmici španjolskog prvenstva.

Leganes je došao u vodstvo u šestoj minuti preko Bustinze, ali do kraja susreta ‘Kraljevi’ postižu tri gola. Izjednačio je Lucas Vázquez u 11. minuti. Casemiro je pogodio za 2:1 u 29., a Sergio Ramos je postavio konačni rezultat u 90. minuti sa bijele točke. Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić izašao je u 92. minuti susreta, dok Luka Modrić nije konkurirao za utakmicu.

Ovom pobjedom Real je izbio na treće mjesto sa 48 bodova, sedam manje od drugog Atletica, te 14 manje od vodeće Barcelone. Leganes je 13. sa 29 osvojenih bodova.